روال مشاوره

پاسخ: جلسات مشاوره با حضور شرکت متقاضی و مشاوره مربوطه به‌صورت اختصاصی برگزار می‌گردد. نماینده کریدور نیز به‌عنوان ناظر و هماهنگ کننده در این جلسات حضور می‌یابد.


شرکت‌های نانویی از دو طریق می‌توانند درخواست مشاوره بدهند: ۱– شرکت‌ها می‌تواند نامه‌ای خطاب به دکتر افشاری تنظیم و ارسال نمایند و درخواست مشاوره خود در هر زمینه را بیان دارند. ۲– می‌توانید با مراجعه به سایت پیشخوان مشاوره کسب و کار به صورت اینترنتی قسمت ثبت درخواست را تکمیل نمایید.


شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند از طریق ارسال نامه‌ای خطاب به مهندس قاسمی درخواست خود را بیان دارند و یا با مراجعه به قسمت ثبت درخواست سایت به صورت الکترونیکی درخواست خود را ارسال نمایند.


زمان هر جلسه مشاوره یک ساعت می‌باشد و تجربه نشان داده که در این زمان شرکت‌ها پاسخ‌ سوال‌های خود را دریافت می‌نمایند. اگر نیاز به جلسه مشاوره بیشتر احساس شود می‌توانید دوباره ثبت درخواست انجام دهید و زمانی دیگر را برای مشاوره تعیین نمایید.


شرکت‌های نانویی قادر هستند ماهانه دو جلسه در سرفصل‌های مقرر مشاوره رایگان دریافت نمایند. برای اطلاعات بیشتر از قسمت آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها، آیین‌نامه حمایتی شرکت‌های نانویی را دانلود و ملاحظه بفرمایید.


بله. شرکت‌های نانو و دانش‌بنیان دارای تسهیلاتی هستند که می‌توانند تمام و یا برخی از خدمات را در سرفصل‌های مقرر رایگان دریافت نمایند اما این به معنای منع سایر شرکت‌ها از دریافت خدمات مشاوره نیست.


با شماره‌های مرکز تماس بگیرید تا درباره نحوه تعامل مباحث لازم خدمتتان عرض شود.


بله. شرکت‌ها دانش بنیان در حوزه‌های صادراتی قادر به دریافت مشاوره‌های رایگان تا سقف ده جلسه در سال هستند. زمینه‌های مشاوره برای شرکت‌های دانش‌بنیان عبارت‌اند از: بازرگانی بین‌الملل و فرآیند صادرات، حقوق بین‌الملل (قراردادهای بین‌الملل) و بازرگانی، نقل و انتقال ارزی، طراحی صنعتی محصولات صادراتی، اخذ استاندارد و مجوزهای بین‌المللی، بازاریابی بین‌الملل، تحقیقات بازارهای بین‌المللی.


در صورت وجود سوالات بیشتر، از طریق فرم زیر ا ما تماس بگیرید. در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.