موسسه خدمات توسعه فناوری تا بازار ایرانیان (کریدور) در سال ۱۳۸۸ با هدف کاهش زمان تجاری‌سازی فناوری‌های نو ظهور و افزایش نرخ موفقیت کسب و کارهای دانش‌بنیان شکل گرفته است. کریدور با شناسایی خدمات توسعه فناوری و تشخیص نیازهای تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان، خدمات متعددی را در این زمینه طراحی و ارائه نموده است.

در این میان با توجه به طیف مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان که عموماً از تحصیلات تخصصی بالایی برخوردار بوده و اکثر وقت و انرژی خود را صرف توسعه فناوری خود نموده‌اند و ممکن است فرصت کمتری جهت آشنایی با فضای کسب و کار داشته باشند، لزوم همراهی مشاورانی‎ در زمینه‌های مختلف کسب و کار با این عزیزان به چشم می‌خورد. از طرف دیگر یافتن مشاوران متخصص و آشنا با معضلات رایج شرکت‌های دانش‌بنیان امری زمان‌بر و دشوار است.

در همین راستا، موسسه خدمات توسعه فناوری تا بازار سرفصل‌های کاملی از انواع مشاوره‌های لازم در حوزه کسب و کار را در قالب پیشخوان‌های مشاوره تخصصی ارائه می‌نماید. کریدور به لطف تجربه تعامل با بیش از ۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان داخلی تا به امروز، به تفاوت‌های موجود در فضای کسب و کارهای دانش‌بنیان و سایر کسب ‌و کارهای موجود واقف بوده و تمام تلاش خود را در جذب مشاورانی که با فضای کسب و کار شرکت‌های دانش‌بنیان آشنایی کامل داشته باشند انجام می‌دهد.